"Sınırsız Teknoloji, Sınırsız Hizmet"0000

TracerPlus Mobil Veri Toplama Yazılımı ile dakikalar içinde Barkod ve RFID Uygulamaları Geliştirin.

TracerPlus Mobil Veri Toplama Yazılımı, programcılık bilgisine ihtiyaç duymadan, tamamen sürükle bırak mantığıyla çalışan bir platform sağlar. TracerPlus Mobil Veri Toplama Yazılımı ile 3 kolay adımda barkod ve RFID uygulamaları geliştirebilirsiniz. Windows Mobile, CE ve Android el terminalleri, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile uyumlu TracerPlus, varlık yönetimi, stok yönetimi, saha satış yönetimi vb. gibi. hemen hemen her bilgi toplama uygulaması için mükemmel bir çözümdür. TracerPlus veri toplama için özel olarak tasarlanmış mobil yazılım ile bilgiler veritabanları ile doğrudan eşitlenir.

jQuery UI Accordion - Collapse content

Adım 1:TracerPlus Desktop ile Mobil Uygulamanızı geliştirin

Dakikalar içinde kendi mobil uygulamanızı oluşturun

TracerPlus Desktop ile, Programlama bilgisi olmadan mobil uygulamalar geliştirebilir ve bu uygulamaları Windows Mobile veya Android el bilgisayarları ile çalıştırabilirsiniz. Ücretsiz önceden oluşturulmuş uygulama arşivinden faydalanabilir, kendi uygulamanız haline getirebilirsiniz.

Ayrıca, Çabuk mobil uygulama geliştirmenin yanında, El Bilgisayarlarının, RFID, BarCode, GPS ve Fotoğraf yeteneklerini uygulamanıza dahil edebilirsiniz

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Adım 2:Uygulamaları el terminallerine yükleyin

Geliştirilen uygulamaları Android ve Windows Mobile el terminalleri üzerinde koşturun.

TracerPlus Mobil İstemci, el terminali üzerinde TracerPlus Desktop ile geliştirilen uygulamalar için platform sağlar. Bu platform sayesinde, Windows Mobile ve Android yüklü mobil cihazlar için farklı uygulamalar dağıtılabilir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Adım 3:TracerPlus Connect ile mobil verilerinizi senkronize edin.

TracerPlus Connect ile mobil datalarınızı senkronize edin.

TracerPlus Connect işletmelerin veri paylaşımı ihtiyaçları için ideal bir yazılım aracıdır. TracerPlus Connect kullanıcıların hızlı bir şekilde programlama olmadan verileri senkronize etmek, kritik verilere erişmek için geliştirilmiştir. Her büyüklükteki kuruluş, uygun maliyetlerle, saha operasyonları ve ofis tabanlı sistemler arasında veri paylaşımını, kendi iş akışlarını değiştirmeden senkronize edebilir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın